עבודות איטום בצפון וקריית שמונה

לפני כל עבודת איטום נדרש לבצע עבודה של איתור הנזילה. איטום ואיתור הם שני דברים שונים הצריכים להתבצע על ידי איש מקצוע מומחה,
קבלן איטום. קבלן האיטום ידע לאתר את הנזילה ולאחר מכן גם לאטום אותה ולוודא שהנזילה לא תחזור בעתיד.

כאשר מדברים על עבודת איטום בצפון וקרית שמונה לעיתים המשימה יכולה להיות קשה. הצפון אינו מלא בקבלנים
וגם אותם קבלנים הנותנים שירות לא בטוח ידעו לטפל בכל נזילה ולבצע איטום בצורה שבאמת תיתן פתרון.

 

קבלן איטום בקריית שמונה

רוב בעיות הנזילה מתחילות מנזילה קטנה שלא רואים ולכן לא מטפלים בה. כל נזילה קטנה יכולה בקלות להפוך לנזילה גדולה ולגרום לנזק משמעותי עוד יותר. מקרים רבים באים לידי ביטוי ברטיבות מקומית או במספר נקודות שונות, אך קבלני איטום רבים בקריית שמונה יירתעו מעבודה זו ומביצוע שלה מאחר ולא בטוח יוכלו לתת פתרון מלא עם אחריות על הטיפול.

קבלן איטום בקריית שמונה המגיע לעבוד על גג או לאטום קיר חייב לקחת בחשבון מספר אלמנטים חשובים הבאים לידי ביטוי בצפון וקרית שמונה:

 1. מזג אוויר הפכפך – זה ידוע שהמזג האוויר בצפון אינו דומה למזג האוויר בשאר האזורים בארץ. הצפון מאופיין במזג אוויר קר יותר,
  גשמים רבים יותר וחורף מאתגר יותר לתושבים. אופי זה מחייב את בעלי המקצוע ובטח קבלני איטום לפעול בצורות מקצועיות יותר.
  האיטום של הנזילה חייב להתמודד עם רוחות חזקות, גשמים ומזג אוויר קשה בזמן החורף.

 2. בנייה ייחודית – בקריית שמונה ובצפון יש בנייה ייחודית אשר ניתן לראות בעיקר באזור צפון הארץ. בתים רבים נבנים על צלע הר,
  בתים רבים נבנים במשותף ולעיתים ישנם בתים מרוחקים הדורשים שימוש בציוד ייחודי. כל הפרמטרים האלו עושים את העבודה של קבלן האיטום בקריית שמונה ומאתגרת יותר המחייבת יצירתיות וכישרון.

 3. בתי קרקע – ברוב המקרים בקריית שמונה, מדובר על בתי קרקע כאשר התשתית של הצנרת שלהם נמצאת מתחת לאדמה.
  קבלן איטום בקריית שמונה צריך לקחת בחשבון שברוב המקרים במהלך העבודה נדרש לקדוח או לעשות בור בתחתית על מנת לבצע את האיטום או האיתור של הנזילה. 

 

מה כדאי לבקש מקבלן איטום בזמן עבודה?


זה נכון, יש הרבה מאד בעלי מקצוע נוכלים המצליחים לרמות לקוחות תמימים אך כדי לצמצם תופעה זו כדאי לדעת מה מומלץ לבקש מקבלן איטום בקריית שמונה,
כך תוודאו שהעבודה מתבצעת במקצועיות:

 1. מיקום מוקדי הרטיבות – נסו להבין מקבלן האיטום שהגיע אליכם היכן נמצאת הנקודה של הנזילה, האם יש מוקדי רטיבות נוספים שנדרש לטפל בהם.
  כאשר תדעו את מיקום מוקדי הרטיבות תוכלו לדעת להיזהר להבא ולהימנע מרטיבות באותו אזור..
 2. מחיר העבודה – הבינו מהו המחיר על העבודה לפני הגעת איש המקצוע, בררו מולו האם יש תשלומים נוספים כגון מע"מ, תשלום על ציוד, ספקים נוספים וכדומה.
  כאשר תדעו את המחיר עבור העבודה לא תוכלו להיות מופתעים מעלויות נוספות שעלולות לצוץ בעתיד.
 3. התחייבות לזמני עבודה – דבר מקובל מאוד הוא שהלקוח יבין כמה זמן לוקחת העבודה, כמה זמן יעבוד אצלו האיש מקצוע. כאשר הלקוח יודע את משך זמן העבודה הוא יכול לתת לאיש המקצוע לעבוד ללא הפרעות וכן הלקוח יוכל לתכנן את המשך היום או השבוע שלו. 
 4. החזר כספי במקרה של כשל – קבלני איטום רבים מציעים עם השירות שלהם החזר כספי במקרה של כשלים שנגרמו מהעבודה שלהם. הזמנתם קבלן איטום שביצע עבודה בצורה רשלנית ולא טובה. בקשו החזר כספי.

כמובן, שעדיף לבדוק את הנושא הזה מול הקבלן טרם תחילת העבודה והזמנת ציוד. 

Open chat
צריכים עזרה? ייעוץ?
שלום רב, נשמח לעזור לכם.
דילוג לתוכן